Verdiepingsweekend GevoelsBewust Bewegen
met Denise Bloemen
19-20 september 2020, Den Haag
297,50 euro
GevoelsBewust Bewegen met Denise Bloemen
Denise Bloemen (1935) geeft nog steeds trainingen. Hoe bijzonder is het om GevoelsBewust Bewegen te kunnen ervaren aan de bron!
In deze tijd van Corona is de behoefte aan deze training groter dan ooit. Voel jij dat ook zo? Misschien was jij wel één van de webinars die Denise in mei en juni gaf.
Voorwaarde voor het doorgaan van deze training is dat het weer mogelijk is om fysiek uit te wisselen met een maatje. We rekenen erop dat dat weer lukt in het weekend van 19 en 20 september. Mocht dat anders zijn en annuleren wij de training, dan ontvang je je investering in zijn geheel retour.
De locatie is wederom de centraal gelegen zaal van studio Meng. We kiezen bewust voor een wat kleinere groep dan anders. Dus wacht niet te lang als je deze kans niet wil missen. Dit weekend is een verdieping wanneer je een van de vierdaagsen hebt gevolgd. Nog meer persoonlijke aandacht van Denise voor datgene waar jij tegenaan loopt met je lijf, in je energieverdeling.
“Ik voel me fitter, mobieler en sterker en vind het heerlijk om ook anderen in hun Eigen kracht brengen.”
Je kan dit weekend volgen wanneer je al eerder een vierdaagse gevolgd hebt.
Kosten
– 297,50 euro
Inschrijving trainingen
Urenschema
New Day
- 10:30 - 17:00