
Connect online met Debora Open les 2 september 25
• je lijf op een speelse manier doorgronden
• zelfheling van blessures en blokkades
• diepe doorstroomde ontspanning
• sleutel naar ontspannen bewegen in je dagelijks leven
• verbinding met je eigen zachte kracht
• zelfheling van blessures en blokkades
• diepe doorstroomde ontspanning
• sleutel naar ontspannen bewegen in je dagelijks leven
• verbinding met je eigen zachte kracht
Ontspannen, hier en nu
Thuis GevoelsBewust Bewegen
Debora neemt je iedere online les mee in de oefeningen van het GevoelsBewust Bewegen. Speels en nieuwsgierig duiken we het lichaam in. Ons hoofd is gewend om simpele dingen ingewikkeld te maken, dat hoeft even niet. We gaan weer terug naar ons oorspronkelijk voelbewustzijn, onze lichaamswijsheid. We onderzoeken de bewegingen die bij ons dagelijks leven horen. Je hebt je lijf nodig en soms een stoel of soms een matrasje. Soepele kleding is ook een aanrader.
Tijdens je dagelijkse bezigheden ervaar je de lol van je eigen ontdekkingen die leiden tot meer bewegingsvrijheid. Ontspannen en gefocust.
Eerst uitproberen? Welkom op 2 september bij de gratis open les!
Wil je hem niet missen, zorg dan dat je erbij bent. De terugkijklink ontvang je bij het abonnement van de hele reeks.
Er is veel vrijheid in de opzet als je het abonnement kiest. Volg je de les live of liever via Youtube, het kan allebei. Na afloop is er altijd de optie om je vragen en ervaringen te delen.
De les is open voor iedereen. Heb je fysieke beperkingen en wil je van tevoren met Debora overleggen, neem contact op.
- de missing link voor diepe ontspanning terwijl je helemaal aanwezig bent in het nu
- jezelf niet meer verliezen of laten overweldigen
- ruimte en zachte kracht via je eigen botten
- simpele oefeningen
- kennismaking tot op het bot, het fundament van je lijf
Het doet veel met me. Het gaat een laag dieper dan alles wat ik tot nu toe heb ervaren. Vorig jaar had ik het boek gekocht en was zelf al wat bezig geweest. Maar met jouw begeleiding gebeurt er toch weer wat anders. En ideaal zo omdat ik in Friesland woon.
Dinsdagavond van 19:45 - 20:45 uur
Een uur lang kennismaken met de principes van het GevoelsBewust Bewegen
Ruimte voor vragen na afloop
0,00
Dinsdagavond van 19:45 - 20:35 uur
12x van 2 september - 2 december
BONUS
2 extra lessen over adem en skelet
14 lessen terugkijken via besloten Youtube playlists
108,-
Ik sta versteld hoe snel er meer ruimte en beweging er in mijn schouders is gekomen!
- eerste kennismaking met het GevoelsBewust Bewegen
- milde oefeningen met diep effect op je botten
- geen ervaring nodig
- fysieke verdieping bij het lezen van het boek GevoelsBewust Bewegen
- nieuw inzicht bij ieder ander lichaamswerk en beweging
- 1 OPEN LES op 2 september
- 12 lessen van september t/m december
- plus 2 bonuslessen over Buikademhaling - maar dan met de botten
Ik kon een paar avonden slecht in slaap komen en deed het spannen en ontspannen van de weefsels rond de botten. Naast het uitdijende gevoel en dieper in het lijf dalen, ontstond er ook een rust waarin de slaap ruimte kreeg.